Elbistan Belediyesi Facebook Sayfası
WebMail
 
Anasayfa Başkan Kurumsal Hizmetler Haberler Elbistan Multimedya Kent Rehberi İletişim RSS
E-Belediye'de borç sorgulama Kredi Kartı ile tahsilat başlamıştır.
Belediye Başkanımızdan Regaip Kandili Mesajı
Elbistan Belediye Başkanımız Sayın Durmuş Küçük 29 Mart tarihinde başlayan üç aylar ve 30 Mart Perşembe akşamı idrak edeceğimiz Regaib Kandili vesilesiyle yazılı bir mesaj yayınladı.

Elbistan Belediye Başkanımız Sayın Durmuş Küçük 29 Mart tarihinde başlayan üç aylar ve 30 Mart Perşembe akşamı idrak edeceğimiz Regaib Kandili vesilesiyle yazılı bir mesaj yayınladı.

Elbistan Belediye Başkanımız Sayın Durmuş Küçük mesajında şu ifadelere yer verdi, “Müslümanlar için rahmet, bereket ve mağfiret ayları olan üç aylara kavuşmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Regaib Kandili ile başlayıp Kadir Gecesi ile sona eren üç aylar, Müslümanlar için manevi bir hasat mevsimidir. Müslümanlar arasında yardımlaşma, dayanışma, hayır ve iyilik duygularının artarak yoğunlaştığı kandil gecelerinde; sevgi, hoşgörü, kardeşlik, birlik ve beraberliğimizin güçlenmesini diliyorum. Mübarek üç aylar ve içerisinde barındırdığı kandiller; insanların kalplerini yakınlaştıran, dostluk, komşuluk, akrabalık ve kardeşlik duygularını artıran, maneviyatımızın aydınlanmasına vesile olan özel ve güzel gecelerdir. Bu özel gecelerin, gönüllerimize huzur, insanlığa barış ve dünyaya adalet getirmesini diliyorum. Bu duygu ve düşüncelerle başta Elbistanlı hemşehrilerim olmak üzere ülkemizin ve tüm İslam aleminin mübarek üç aylarını ve Regaib Kandilini tebrik ediyor, saygılar sunuyorum” dedi.

 
Aktif Ziyaretçi : 29
Toplam Ziyaretçi : 1335137
Sayfa gösterimi : 3474676
IP : 54.159.120.168
 
 Elbistan Belediyesi Basın Yayın 2017 | Bütün Hakları Elbistan Belediyesi'ne aittir.
ÖZLEM ECZANESİ (23-04-2017)
412 00 00
Özel Yaşam Hastanesi yanı

ÖZPOLAT ECZANESİ (23-04-2017)
413 29 60
Malatya Cad. No:24/D