Başkan Erkan Gürbüzden Bayram mesajı
Başkan Erkan Gürbüzden Bayram mesajı

Elbistan Belediye Başkanı Erkan Gürbüz, Kurban Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımladı. 

Başkan Erkan Gürbüz, kutlama mesajında sevgileri birleştiren, kardeşlik duygularını pekiştiren Kurban Bayramı’nın yurdumuza ve insanlığa sağlık barış ve huzur getirmesi dileğinde bulundu.

Bayramların milletçe karşılıklı sevgi, saygı ve kardeşlik bağlarını kuvvetlendiren, toplumsal yardımlaşma ve dayanışmanın en üst seviyede yaşandığı müstesna günler olduğunu ifade eden Belediye Başkanı Erkan Gürbüz, Belediye bayramlaşma programının da Bayramın üçüncü günü yapılacağını söyledi.

Başkan Erkan Gürbüz, “Bayramlar toplumsal birliği sağlayan değerlerin hatırlandığı, güzelliklerin ve iyiliklerin yoğun olarak yaşandığı, insanlar arasında karşılıklı sevgi ve saygının geliştiği, dostluk ve kardeşlik hislerinin güçlendiği günlerdir. Bütün bu değerleri barındıran dinimizin anlamlı günlerinden biri olan Kurban Bayramı, özellikle yardımlaşma ve paylaşmayı da ifade etmektedir. Bu vesileyle toplumsal birliğimizi daha da güçlü tutmalıyız. Belediyemiz bayramlaşma programı, bayramın üçüncü günü Sultan Baybars Halk Evi’nde saat 13:00 ile 15:00 arasında yapılacak olup tüm halkımız davetlidir. Güzel ilçemizin güzel insanlarıyla birlikte bir bayramı daha kutluyor olmanın mutluluğu ve heyecanını yaşarken, Kurban Bayramı’nın insanlığa, İslam âlemine sağlık ve huzur getirmesini diliyor, bu duygularla, Elbistanlı hemşerilerimizin ve tüm İslam aleminin Kurban Bayramı’nı kutluyorum” dedi.

Fotoğraf Galerisi

2023 Elbistan Belediyesi. Tüm Hakları Saklıdır. -- Copyright © 2022 Elbistan Belediyesi Bilgi İşlem Müdürlüğü