Başkan Erkan Gürbüzden Depremzede Ailelere destek
Başkan Erkan Gürbüzden Depremzede Ailelere destek

Elbistan Belediye Başkanı Erkan Gürbüz, Zübeyde Hanım Aile Koordinasyon Merkezi'nde depremde yakınlarını ve evlerini kaybeden aileler ve çocukları ile bir araya geldi. 

Başkan Erkan Gürbüz, "6 Şubat tarihini hiçbir zaman unutmayacağız. Lakin yaralarımızı bir nebze olsun birbirimize sarılarak hafifletebiliriz" diyerek, dayanışmanın ve yardımlaşmanın önemine vurgu yaptı.

Ziyaret sırasında, Başkan Erkan Gürbüz ve belediye yetkilileri, depremzede ailelerin sorunlarını dinledi ve onların ihtiyaçlarını karşılamak için gerekli adımların atılacağını belirtti. Erkan Gürbüz, "Rabbim ülkemizi ve şehrimizi böylesi büyük acılar ve afetlerden korusun. Bu zor günlerde, depremde zarar gören vatandaşlarımızın yanında olmaya devam edeceğiz" dedi.

Çocuklarla yakından ilgilenen Başkan  Erkan Gürbüz, onlara çeşitli hediyeler vererek moral kaynağı oldu. Çocukların geleceğe umutla bakabilmeleri için her türlü desteği sağlamaya devam edeceklerini ifade etti.

Elbistan Belediyesi, depremzedelerin yaralarını sarmak ve onların ihtiyaçlarını karşılamak için çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Belediye Başkanı Erkan Gürbüz, bu zorlu süreçte halkın yanında olmaktan ve sorunlarına çözüm üretmekten gurur duyduklarını belirtti.
 

Fotoğraf Galerisi

2023 Elbistan Belediyesi. Tüm Hakları Saklıdır. -- Copyright © 2022 Elbistan Belediyesi Bilgi İşlem Müdürlüğü